Zajęcia wokalne

Profesjonalne zajęcia wokalne skierowane są dla dzieci od 6. roku życia, młodzieży i dorosłych. Gwarantujemy ogromną frajdę ze wspólnego muzykowania oraz dawkę ogromnej wiedzy przekazanej przez doświadczoną i wykwalifikowaną wokalistkę jazzową i rozrywkową- Katarzynę Wołoszyn.

Jak wygląda lekcja śpiewu?
Zaczynamy od prostych ćwiczeń oddechowych i dykcyjnych, by płynnie przejść do ćwiczeń z emisji głosu. Uczymy się panowania nad głosemkształcenia swojego słuchu muzycznego, improwizacji oraz, co najważniejsze, zdrowego śpiewania. Staramy się muzycznie ukierunkowywać, jednocześnie stawiając nacisk na prawidłową emisję głosu i interpretację wybranych utworów. Świetna zabawa, miła atmosfera, ogromna dawka wiedzy– to wszystko czeka was na jedynych w swoim rodzaju zajęciach wokalnych w Lądowisku Kultury w Redzikowie.

Słowo od instruktora:

Śpiew jest naturalnym odruchem każdego człowieka, a muzyka towarzyszy nam już od pierwszych dni życia. Po narodzinach wydajemy z siebie pierwszy naturalny dźwięk, później w trakcie okresu dorastania pod wpływem czynników społecznych i fizjologicznych nasze ustawienie głosu zmienia się. Bardzo ważne jest, by w odpowiednim momencie trafić w „odpowiednie ręce”, które nakierują nasz głos, by rozwijać się w prawidłowym kierunku. Zapraszam na zajęcia wokalne do Lądowiska Kultury, podczas których będziemy pracować nad prawidłową emisją głosu, ćwiczyć dykcję, a także będziemy odkrywać swoją emocjonalność podczas wykonywania piosenek. Będziemy wspólnie śpiewać, bawić się i organizować swoje pierwsze występy na scenie. Zapraszam serdecznie!

 

Zajęcia: wtorki, godziny do ustalenia z instruktorem
Uczestnicy:
dzieci 6+, młodzież, dorośli
Instruktorka: Katarzyna Wołoszyn
Opłata: 150 zł / mies.
Czas trwania zajęć: 30 min. / 1 raz w tygodniu
Miejsce: Lądowisko Kultury w Redzikowie
Zapisy: tel. 511 428 537