Lądowisko Kultury/ Redzikowo wt. / 21.05 / 17:00

Warsztaty Bukiet w Kryzie

 

Lądowisko Kultury zaprasza 21 maja (wtorek) od godz. 17:00 do 19:30 wszystkie chętne osoby na kolejne warsztaty kwiatowe z florystą Michałem Czapiewskim z Pracowni CDN.

Na kolejnych warsztatach prowadzonych przez Pracownię CDN Michała Czapiewskiego będziemy wykonywać bukiety w kryzach. Zapraszamy wszystkie osoby, które kochają kwiaty oraz chciałyby rozwijać swoje umiejętności w tym zakresie według najnowszych trendów. Uczestnicy poznają tajniki sztuki florystycznej tak, aby wiedzę tę wykorzystywać w praktyce. 

Bukiet w kryzie jest nowocześniejszą i prostszą alternatywą wykonywania tradycyjnego bukietu wiązanego w ręku.  Na naturalnych podkładach będziemy układać żywe kwiaty, takie jak : róże, goździki, gerbery i wiele innych. Dzięki kryzie bardzo precyzyjnie i łatwo uczestnicy ułożą piękne bukiety. Gotowe bukiety będą idealną dekoracją do wazonu w Państwa domu. 

Warsztaty odbędą się we wtorek 21 maja w Miejscu Aktywności Lokalnej w Lądowisku Kultury – Redzikowo 20A.

Liczba miejsc ograniczona, obowiązują wcześniejsze zapisy w Lądowisku Kultury drogą mailową: ladowisko@gok.slupsk.pl lub tel. 511 428 537

Zapewniamy materiały!

Koszt: 50 zł/osobę