Głobino niedz. / 28.04 / 11:00

Rodzinne Warsztaty Ceramiczne

Z okazji Dnia Matki zapraszamy na kolejne warsztaty ceramiczne do naszej siedziby w Głobinie, podczas których stworzycie własnoręcznie prezenty dla swoich mam.

Nasze niedzielne warsztaty to wspaniała okazja to spędzenia wspólnego czasu z dziećmi w twórczej atmosferze. Ideą zajęć jest stworzenie jednego, rodzinnego dzieła – dzieci tworzą je ze swoim rodzicami lub na odwrót rodzice z dziećmi. Niewtajemniczonym w arkana sztuki ceramicznej prowadząca – Janina Dylewska pokaże techniki ręcznego modelowania najprostszych form, służąc radą i pomocą. Koncepcję trzeba wypracować – najlepiej metodą rodzinnej burzy mózgów. W sympatycznej atmosferze czas mija niepostrzeżenie, a nasze paluszki wyczarowują prześliczne kubki, filiżanki, koraliki, doniczki, broszki… I sami się sobie dziwimy, że to nasze dzieło, że potrafimy, że coś nam się w tym tygodniu udało i to z własnymi dziećmi. Poprawia nam się samopoczucie, a i dzieci są z nas dumne.

Obowiązują wcześniejsze zapisy pod adresem e-mail biuro@gok.slupsk.pl lub nr tel. 59 847 10 91. Wpisowe 10 zł. Ilość miejsc ograniczona.