Na Dobry Początek

W Lądowisku Kultury w Redzikowie dobiegły końca zajęcia w ramach projektu „Rozwój społeczny poprzez działania kulturalne” realizowane w ramach dotacji w kwocie 10 tysięcy zł. otrzymanej przez Centrum Kultury i Bibliotekę Publiczna Gminy Słupsk z Fundacji BGK im. J.K. Steczkowskiego – konkurs „Na dobry początek!”. W warsztatach wokalnych, taneczno–rytmicznych, sensoplastyce oraz spotkaniach z psychologiem wzięła udział grupa 15 dzieci z terenu Gminy Słupsk. Głównym celem realizowanych działań było podnoszenie kompetencji społecznych najmłodszych uczestników poprzez udział w zaoferowanych formach aktywności. W ramach finału projektu uczestnicy zaprezentowali przygotowane prezentacje wokalne i muzyczne.

 

 

 

 

 

 

———————————————–

W Lądowisku Kultury w Redzikowie trwają zajęcia w ramach projektu „Rozwój społeczny poprzez działania kulturalne” realizowanego z dotacji w kwocie 10 tysięcy zł. otrzymanej przez Centrum Kultury i Bibliotekę Publiczną Gminy Słupsk z Fundacji BGK im. J.K. Steczkowskiego – konkurs „Na dobry początek!”. W warsztatach wokalnych, taneczno–rytmicznych, sensoplastyce oraz spotkaniach z psychologiem bierze udział grupa 15 dzieci z terenu Gminy Słupsk. Głównym celem realizowanych działań jest podnoszenie kompetencji społecznych najmłodszych uczestników poprzez udział w zaoferowanych formach aktywności.

 

 

 

————————————————-

Za sprawą realizowanego projektu „Rozwój społeczny poprzez działania kulturalne” MAL w Lądowisku Kultury zamienił się w wielką „piaskownicę”. Uczestniczący w projekcie najmłodsi mieli wiele radości tworząc różne masy i kompozycje w ramach warsztatów sensoplastyki prowadzonych przez panią Jagodę Skowron – Bernacką z firmy Kreatywny Urwis.

Projekt realizowany jest w ramach dofinansowania z Fundacji BGK w programie „Na dobry początek”.

 

 

 

——————————————————-

 

Projekt  „Rozwój społeczny poprzez działania kulturalne” realizowany jest w ramach dotacji otrzymanej przez Centrum Kultury i Bibliotekę Publiczna Gminy Słupsk z Fundacji BGK im. J.K. Steczkowskiego. Skierowany jest do dzieci w wieku 6-9 lat mieszkających na terenie gminy Słupsk oraz ich rodziców. Głównym celem jest podnoszenie kompetencji społecznych najmłodszych uczestników poprzez udział w zajęciach muzycznych, tanecznych, sensoplastycznych, a także warsztatach prowadzonych  przez psychologa.  Warsztaty odbywać się będą raz  w tygodniu w okresie luty-czerwiec 2019 roku. Do projektu zostanie przyjęta grupa 15 dzieci. Pierwszeństwo będą miały osoby z zaświadczeniem ze szkoły o wskazanym udziale w tego typu zajęciach. Więcej informacji w Lądowisku Kultury w Redzikowie (miejsce prowadzenia zajęć) oraz w Centrum Kultury w Głobinie (tel. 59-847-10-91).  Zapisy do dnia 30 stycznia 2019 roku. Udział w projekcie jest bezpłatny.