Fundusz Patriotyczny – obchody Święta 3 Maja

 

Marcin Wyrostek z zespołem CORAZON wystąpił podczas Święta Konstytucji 3 maja

10 marca 2022 roku Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Słupsk podpisało umowę na realizację zadania „Obchody Święta Konstytucji 3 Maja w Gminie Słupsk„. Projekt znalazł się wśród 80 pomysłów które otrzymały dotację z Instytutu Dziedzictwa Myśli Narodowej im. Romana Dmowskiego i Ignacego Jana Paderewskiego w programie „Fundusz Patriotyczny – Niepodległość po polsku – PRIORYTET I”. Tegoroczne obchody Święta Konstytucji 3 maja odbyły się w Hali Sportowo – Widowiskowej w Jezierzycach. Wystąpił wybitny akordeonista Marcin Wyrostek z zespołem Corazon. Koncert poprzedzony był występami wokalnymi w kościele, uroczystą mszą świętą oraz przemarszem do hali.

„Dofinansowano ze środków Instytutu Dziedzictwa Myśli Narodowej im. Romana Dmowskiego i Ignacego Jana Paderewskiego w ramach Funduszu Patriotycznego – Niepodległość po polsku”.

 

Napisali o nas:


Zapraszamy na obchody Święta Konstytucji 3 maja w Gminie Słupsk. Spotkajmy się w Jezierzycach Osiedlu 3 maja 2022!

Szczegółowy harmonogram:
godz. 11:30– Wokalny koncert patriotyczny w wykonaniu zespołów działających w Gminie Słupsk / Kościół pw. św. Antoniego Padewskiego

godz. 12:00– Uroczysta Msza Święta / Kościół pw. św. Antoniego Padewskiego

godz. 13:00MARCIN WYROSTEK CORAZON  / Hala Widowiskowo-Sportowa

 • W programie koncertu znajdą się m.in. utwory skomponowane przez Marcina Wyrostka, patriotyczne, czy też największych polskich kompozytorów takich jak Witold Lutosławski, czy Karol Szymanowski.

Dodatkową atrakcją będzie wystawa inspirowana świętem narodowym, którą będzie można podziwiać przez cały czas trwania wydarzenia w Hali Widowiskowo-Sportowej.

WSTĘP WOLNY!

Dofinansowano ze środków Instytutu Dziedzictwa Myśli Narodowej im. Romana Dmowskiego i Ignacego Jana Paderewskiego w ramach Funduszu Patriotycznego – edycja Niepodległość po polsku.


10 marca 2022 roku Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Słupsk podpisało umowę na realizację zadania „Obchody Święta Konstytucji 3 Maja w Gminie Słupsk”. Projekt znalazł się wśród 80 pomysłów które otrzymały dotację z Instytutu Dziedzictwa Myśli Narodowej im. Romana Dmowskiego i Ignacego Jana Paderewskiego w programie Fundusz Patriotyczny – Niepodległość po polsku – PRIORYTET I. 3 maja zapraszamy do Hali Sportowo – Widowiskowej w  Jezierzycach na koncert akordeonisty Marcina Wyrostka i zespołu Corazon poprzedzony występami wokalnymi w kościele, uroczysta mszą świętą oraz przemarszem do hali. Początek: Kościół pw św Antoniego Padewskiego w Jezierzycach godzina 11.30. Wstęp wolny

„Dofinansowano ze środków Instytutu Dziedzictwa Myśli Narodowej im. Romana Dmowskiego i Ignacego Jana Paderewskiego w ramach Funduszu Patriotycznego – Niepodległość po polsku”

 

Powiązane aktualności

 • Nabór na stanowisko: Kierownik Zagrody Inicjatyw Twórczych w Swołowie

  Zagroda Inicjatyw Twórczych w Swołowie pt. / 6.10 /
 • Taką ścieżką nas poprowadź – koncert utworów Agnieszki Osieckiej

  Siemianice / sob. / 7.10 / 18:00
 • Warsztaty GOSPEL

  Lądowisko Kultury / Siemianice / sob. / 28.10 / 10:00
 • Noc Bibliotek

  Lądowisko Kultury / sob. / 7.10 / 16:00
 • Czułe spotkania vol. 3

  Lądowisko Kultury sob. / 21.10 /
 • JOGA – zajęcia pokazowe

  Lądowisko Kultury śr. / 27.09 / 18:30
 • UWAŻNOŚĆ – joga, mindfulness i warsztaty masażu w Swołowie

  Zagroda Inicjatyw Twórczych w Swołowie pt. / 27.10 /
 • Rekrutacja na zajęcia 2023/2024

  Gmina Słupsk /
 • Bazarek Natury

  Krępa Słupska sob. / 14.10 / 9:00
 • Praca dla Animatorów kultury!

  Gmina Słupsk /
 • Odbierz kartę korzyści!

  Gmina Słupsk /
 • Mała książka – wielki człowiek

  Biblioteka /
 • Deklaracja dostępności

  Ważne /
 • Regulaminy, oświadczenia, instrukcje

  WAŻNE /