Kusowo sob. / 30.03 / 9:00

Plener Fotograficzny Inwentaryzacja Kusowo

Plener fotograficzny inwentaryzacja Kusowo 30.03. (sobota) godz. 9

Miejsce: Stadion w Kusowie

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Słupsk zaprasza miłośników fotografowania na kolejny plener fotograficzny z cyklu Inwentaryzacje.

W dniu 30 marca (sobota) o godz. 09:00 spotykamy się przy stadionie w Kusowie.


Ogólne zasady pleneru „Inwentaryzacja Kusowo”

„Inwentaryzacja Kusowo” to plener fotograficzny dla wszystkich osób, które kochają fotografię (wiek uczestników i posiadany sprzęt jest nieistotny).  Zachęcamy wszystkich entuzjastów spacerów i fotografii do aktywnego spędzania czasu w każdej grupie wiekowej. W czasie jednego dnia, w grupie, uzbrojeni w aparaty fotograficzne, razem starajmy się zachować w kadrze ciekawe miejsca w Kusowie. Efekt wspólnej pracy opublikowany zostanie na stronach i mediach społecznościowych CKiBP.

Ogłaszamy konkurs na najciekawsze fotografie poplenerowe. Pięć najlepszych zdjęć o wymiarach nie większych niż 828 piksele (dłuższy bok) jpg należy przesyłać na adres mailowy: promocja@gok.slupsk.pl do dnia 10 kwietnia.  Nazwa pliku powinna zawierać imię i nazwisko autora, tytuł lub nr pracy wg wzoru: jan_kowalski_mlyn.jpg lub jan_kowalski_1.jpg. W wysłanym mailu należy podać imię, nazwisko i nr telefonu kontaktowego. Dla autorów najlepszych fotografii czekają cenne nagrody!! Każdy może indywidualnie wyznaczyć sobie trasę i czas wykonania zdjęć.