Minecraft

Nauka programowania w Minecraft z Coolturką
dla dzieci w dwóch grupach wiekowych:

7-10 lat oraz 11-13 lat

Minecraft jest bardzo popularną grą wśród dzieci, gdyż zapewnia rozrywkę i wyzwala kreatywność. W jego świecie mamy całkowitą swobodę tworzenia i kształtowania przestrzeni. Dodatkowym atutem gry są jej możliwości programistyczne.
W trakcie warsztatów każdy uczestnik będzie miał do dyspozycji odpowiednio skonfigurowanego laptopa. W czasie zajęć dzieci będą miały również czas na  rozrywkę, czyli wspólną rywalizację w grze.

Zajęcia: piątki, godz. 16:30-18:30
Opłata:
 150 zł/ miesiąc
Zapisy: tel.  511 428 537

Uwaga! Ilość miejsc jest ograniczona!

PO CO UCZYĆ SIĘ PROGRAMOWANIA?

Jednym z podstawowych powodów nauki programowania jest to, iż uczy nas rozwiązywania problemów.

DLACZEGO PYTHON?

Dlaczego uczyć się programować właśnie w Pythonie? Python to świetny język dla początkującego programisty. W rezultacie jest prosty do czytania i zapisu, a ma dostatecznie duże możliwości, aby pisać prawdziwe programy. Python jest jednym z najpopularniejszych na świecie języków programowania!

CZY MOŻNA TWORZYĆ MODY W PYTHONIE?

Tak, dużo serwerów Minecraft oraz różnorakich rozgrywek jak Hide and Seek, Hunger Games, a nawet tryby Battle Royale, jest opartych na zaprogramowanych w Pythonie skryptach. Dzięki nim rozgrywka staje się ciekawa i zautomatyzowana – co za tym idzie przyciąga wielu graczy na serwery.

  • UWAGA! Zajęcia odbędą się przy zapisanych 10 osobach. Informację o rozpoczęciu zajęć podamy w ostatnim tygodniu września.