Krępa Słupska / sob. / 15.10 / 9:00

Ziemniaczany Bazarek Natury

Centrum Promocji Produktów Lokalnych w Krępie Słupskiej serdecznie zaprasza na Bazarek Natury, który poświęcony będzie ziemniakom. Oprócz nabycia regionalnych ekologicznych wyrobów od lokalnych wystawców, na odwiedzających nasz ryneczek czekać będą pyszne zakręcone frytki (znane także jako ziemniaczane spiralki), a dla najmłodszych przygotowane zostaną warsztaty robienia ziemniaczanych pieczątek oraz konkurs z nagrodami na najładniejszą figurkę z ziemniaka. 

Wyjątkowe targowisko odbędzie się 15 października (sobota) w godz. 9:00-12:00.

______________________________________________________________________________________________________________________________________

Bazarek Natury to możliwość nabycia warzyw, owoców, serów wędzonych, ryb, naturalnych wędlin, pysznych przetworów wykonanych z naturalnych składników oraz wielu innych produktów. Wszystkie są starannie wyselekcjonowane przez lokalnych wystawców, którzy na co dzień dbają o ich najwyższą jakość.

Bazarek Natury to miejsce, które dba o Ciebie i Twoją rodzinę. Miejsce, w którym kupicie produkty rolne pochodzące z ekologicznych upraw, prosto od rolnika. Miejsce, w którym jakość produktów to nasza naczelna zasada. Bazarek Natury – naturalnie, że zdrowo!

https://www.facebook.com/BazarekNaturyKrepa/ 

Regulamin Targowiska – Bazarek Natury